search
top

Sky Dale


Witamy na tajemniczych planetach Sky Dale!

Przygotuj się na najbardziej interesującą grę fabularną wszech-czasów! Rozpocznij swoją przygodę na małej wysepce pokrytej chmurami, poznaj tajemnicze rośliny i zwierzęta i naucz się rozróżniać składniki, które znajdziesz na swej drodze. Z każdym kliknięciem poprawiają się Twoje umiejętności, dzięki czemu już wkrótce staniesz się nieustraszonym odkrywcą, jakiego dotąd nie widziano w SkyDale.
 
Poznaj mechanikę gry i korzystaj z nieskończonych możliwości i kombinacji tworzenia i łączenia wszystkich składników, znalezionych przedmiotów i umiejętności. Rozbuduj i rozwijaj swoje terytorium, dbając o to, aby Twoja postać była coraz mądrzejsza i zdolniejsza. Czyń postępy razem ze swoimi znajomymi i poznawaj w podróży nowych ludzi, z którymi pokonasz każdą napotkaną przeszkodę.
 
Na co jeszcze czekasz? SkyDale potrzebuje pomocy, a Ty jesteś jedyną osobą, która jest w stanie podołać temu wyzwaniu! Uwaga! Gra dostępna również na telefonach i tabletach ! Po rozpoczęciu gry prosimy o kliknięcie w przycisk pełnego ekranu dostępny w prawym górnym rogu. Gra się wtedy o wiele bardziej wygodnie.
top