search
top

Fairyland Merge and Magic
Gra Fairyland Merge and Magic

Jest to sprytne połączenie gry logicznej z grą farmerską w której będziecie budować swoją unikalną krainę na wyspie pełnej magii i czarów. Gra wywodzi się z telefonów komórkowych gdzie w google apps store zdobyła dużą popularność posiadając ponad 1 mln pobrać i średnią ocenę 4.70. U nas na GraFarma.pl też możecie grać w Fairyland na telefonie a dodatkowo na komputerach i tabletach. Gra jest dostępna w polskiej wersji językowej. Sprawdź jak pasjonujące może być połączenie gry logicznej z farmerską i zagraj za darmo online na tej stronie.

fairland farma

Fairland farma

Jak grać w Fairyland Merge and Magic ?

Rozgrywka jest bardzo prosta. Musicie umiejętnie łączyć elementy tego samego typu tak by tworzyły zupełnie nowy. Łączenie 3 winogron, warzyw i innych elementów pozwala stworzyć nowy przedmiot, który będzie potrzebny na farmie. Wraz z rozwojem gry będziecie odkrywać nowe ciekawe rejony i magiczne krainy.

Dla kogo jest gra Fairyland Merge and Magic ?

Gra przypadnie do gustu wszystkim fanom gie farmerskich takich jak Wiejskie Życie, Big Farm a także gie logicznych w których łączycie elementy. Mechanika tej gry jest naprawdę unikalna i potrafi wciągnąć każdego.

Czy Gra Fairyland jest darmowa ?

Tak gra jest darmowa dla wszystkich! W grze jeśli chcecie coś szybciej i nie chcecie czekać wyświetlają się reklamy ale nie są one uciążliwe więc możecie grać na telefonie lub komputerze online za darmo.

top